už za 15 min
zadejte adresu

Rozvoz do 30 minut

Vážení zákazníci,

Rádi bychom vás informovali o našem snažení zajistit rychlý rozvoz vaší objednávky. Naše prioritou je dodat vám vaše jídlo v co nejkratším možném čase, a proto se snažíme garantovat rozvoz:

Do 30 minut pro oblasti Strašnice, Záběhlice, Malešice, Hostivař, Vršovice.

Do 40 minut pro oblasti Hrdlořezy, Žižkov, Kyje, Štěrboholy, Horní Měcholupy, Dolní Měcholupy, Chodov, Háje .

Do 60 minut pro oblasti Hostavice, Hloubětín, Vysočany, Dubeč, Petrovice, Kunratice, Šeberov, Újezd, Křeslice, Pitkovice, Uhříněves, Černý Most, Dolní Počernice, Prosek, Střížkov .

Nicméně, vzhledem k aktuální dopravní situaci, zejména během dopravní špičky, nemůžeme vždy zaručit dodržení této doby. Rádi bychom vás ujistili, že děláme maximum pro to, abychom vaši objednávku doručili co nejrychleji, ale jsou situace, které jsou mimo naši kontrolu.

Dopravní zácpy, nehody či neočekávané události na silnicích jsou faktory, které mohou ovlivnit rychlost rozvozu. Chceme se vyvarovat jakýchkoli komplikací a zároveň zajistit, že vaše jídlo dorazí čerstvé a v pořádku.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost v případě, že doba rozvozu přesáhne 30 minut. Budeme vás průběžně informovat o stavu vaší objednávky a snažit se doručit ji co nejdříve. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme vděční za vaši podporu.

Tým Pizza Joy

tel. 724 770 771